Nadszedł czas na pierwszą Pracownie Wolnego Wyboru (PWW) realizowaną w projekcie rocznym ” Królestwa zwierząt” 🦁
Jak mogliście już dowiedzieć się w ubiegły piątek, wrzesień zaczynamy od pogłębienia wiedzy o GADACH 🐢🐍🦎🐊
Tradycyjnie Ul-owe sale zamieniły się w pracownie z różnymi aktywnościami, a nasi “starsi” Ul-owicze zadecydowali w których z nich mają ochotę wziąć udział 😊
Tak więc w Sali Plastycznej Ciocie proponowały wykonanie własnego “talerzykowego” żółwia, w Sali Chichej – książeczki z podstawowymi informacjami o gadach, w Sali Przyrodniczej poznać było można nazwy gadów w języku angielskim, a w Sali Zabaw obejrzeć film edukacyjny o żółwiach 🐢
Kiedy starsze dzieci odwiedzały kolejne pracownie, żłobkowicze i Pszczoły w tym czasie zapoznawali się z Ul-ową żółwicą Edzią, podziwiali gadzi teatrzyk cieni oraz tworzyli terrarium dla jaszczurki “Tygryski” 😀