Joanna Książkiewicz

Dyrektor metodyczny, Nauczycielka Trzmieli
joanna.ksiazkiewicz@nickel.com.pl

W pracy z dziećmi zachwyca mnie ich spontaniczność i nieprzewidywalność. Codziennie przeżywam inną przygodę, doświadczam różnych emocji i dowiaduję się nowych rzeczy o sobie. Pracując w takiej atmosferze nigdy się nie nudzę. Dzieci skutecznie zarażają mnie swoją radością i codziennie z uśmiechem na twarzy wędruję do pracy.

TRZY ZDANIA
O TOBIE?

Ilona Starościak

Nauczycielka Trzmieli
ilona.starosciak@nickel.com.pl

Od zawsze pragnęłam pracować z dziećmi, teraz spełniam się zawodowo. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, dlatego największą radość sprawia mi widok szczęśliwej i uśmiechniętej twarzy dziecka. Dzieci uczą mnie szczerości i radości życia. Każdy dzień jest inny i przynosi wiele niespodzianek. Staram się wprowadzać ciepłą i rodzinną atmosferę, aby dzieci czuły się swobodnie i poprzez zabawę mogły pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Katarzyna Lewicka

Nauczycielka Puchatków
katarzyna.lewicka@nickel.com.pl

Jestem absolwentką studiów ogrodniczych, pedagogicznych oraz logopedycznych. W Ulu opiekuję się naszymi najmłodszymi dziećmi. Staram się przede wszystkim dać im poczucie bezpieczeństwa, aby mogły czuć się swobodnie. Codziennie wspólnie odkrywamy świat, rozwijamy wyobraźnię, uczymy się nowych umiejętności oraz wzajemnie zarażamy pozytywną energią. Szczerość i radość życia u dzieci jest największym atutem tej pracy.
W wolnych chwilach najchętniej chodzę na długie spacery po lesie, jeżdżę na rowerze lub oddaję się mojej pasji ogrodniczej.

Barbara Wojtysiak

Nauczycielka Borówek
barbara.szkalska@nickel.com.pl

Od najmłodszych lat zawsze lepiej dogadywałam się z dziećmi niż z dorosłymi. Tak zostało do tej pory.  Z roku na rok wkraczając w dorosłe życie utwierdzałam się w przekonaniu, że praca z dzieckiem jest tym, co chcę robić w życiu.
Moją pasją jest praca z dziećmi, książki i podróże nad polskie morze.

Angelika Skowrońska

Nauczycielka Zerówki, Marketing
angelika.skowronska@nickel.com.pl

Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam pracę z dziećmi, daje mi ona wielką radość i satysfakcję. Fascynuje mnie ich kreatywność i to że cały czas mogę nauczyć się od nich czegoś nowego. Z dumą patrzę na postępy moich przedszkolaków i pragnę dbać aby wyrosły na szczęśliwych i kompetentnych dorosłych. Z wykształcenia jestem pedagogiem, a swoją wiedzę nieustannie pogłębiam przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Barbara Krajka

Nauczycielka Borówek
barbara.krajka@nickel.com.pl

Ukończyłam pedagogikę ogólną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie pragnąc pracować z dziećmi w wieku przedszkolnym kształcilam się dalej na studiach podyplomowych. Pasja i zainteresowanie skierowała moją drogę edukacji również w kierunku logopedii. W przedszkolu dbam o wszechstronny rozwój dzieci, tak aby mogły one w trakcie zabawy, pracy i nauki zdobywać i ćwiczyć nowe kompetencje.

Ewa Frąckowiak

Nauczycielka Puchatków
ewa.frackowiak@nickel.com.pl

Dzieci są największym skarbem na świecie – to moje motto. W życiu prywatnym jestem mamą dwójki dzieci, to one są moją inspiracją. W pracy staram się mieć dużo empatii – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje dzieci. Zależy mi na tym, by miały one do mnie zaufanie, czuły się bezpiecznie. Wówczas będą z radością odkrywać świat i rozwijać swoje umiejętności, a to mój najważniejszy cel.
W wolnych chwilach  czytam książki, oglądam ciekawe filmy, buszuję w internecie lub chodzę się do teatru.

Natalia Książkowska

Nauczycielka Zerówki +

Praca z dziećmi przynosi mi ogromną satysfakcję i spełnienie zawodowe. Przykładam dużą wagę, aby moje zajęcia były pełne porozumienia, radości i nauki. W relacjach z dziećmi stawiam na otwarty dialog pełen szacunku i empatii.

Paula Dutkiewicz

Nauczycielka Pszczół

paula.dutkiewicz@nickel.com.pl

Praca z dziećmi to dla mnie radość i ogromne wyzwanie jednocześnie. Lubię tworzyć zajęcia z myślą o mojej grupie, a czas spędzany w ULu wypełniam pozytywnym nastawieniem. Ukończyłam studia wyższe ze specjalizacją terapii pedagogicznej. Fascynuje mnie arteterapia, którą uważam za źródło wspaniałych doświadczeń dla dziecka, poruszających szeroki wachlarz jego wrodzonych kompetencji. W ULu spełniam się w roli Nauczyciela grupy Trzmieli, dzieci już wkrótce pięcioletnich. Wolne chwile spędzam w ogrodzie, gdzie odnajduję swoją własną przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

Karolina Berlińska

Nauczycielka Zerówki

karolina.berlinska@nickel.com.pl

Bycie z dziećmi to dla mnie codzienność - sama mam ich trójkę! Praca w przedszkolu daje mi poczucie spełnienia, jestem gotowa podążać za potrzebami moich podopiecznych i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Fascynuje mnie moc twórcza dziecka, dzięki czemu nieustannie odkrywam potencjał drzemiący w naszym ULu. Prywatnie lubię robić wspaniałe przetwory oraz pasjonuje mnie historia.

Sara Chudziak

Nauczycielka Tygrysków

Od kiedy sięgam pamięcią bardzo lubiłam przebywać z dziećmi i zajmować się Nimi. Jako nauczyciel staram się podążać za potrzebami moich podopiecznych. Zawsze uznaję wyjątkowość i specyfikę potrzeb każdego dziecka. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest cierpliwość i zrozumienie małego człowieka.

Karolina Dzielendziak - Nowak

Nauczycielka Tygrysków

Od najmłodszych lat marzyłam o pracy z dziećmi. Uwielbiam obserwować jak z dnia na dzień uczą się, zdobywają nowe umiejętności, po prostu zaskakują ! Praca z maluchami daje mi ogrom satysfakcji i wiele radości. W Ulu zajmuję się najmłodszą grupą żłobkową, gdzie razem się bawimy, uczymy i wspólnie odkrywamy świat - każdego dnia na nowo.