Tydzień 9 - 13 | 03

 


/W tych dniach możecie odwiedzić nas w przedszkolu i zobaczyć jak spędzamy regularny dzień. Od rana trwają zajęcia zgodne z własnym programem autorskim Wyspy Zmian.

/Około godziny 11:00 zaczynamy zajęcia dodatkowe:

W poniedziałek rytmikę z Ciocią Gosią, we wtorek sport z Wujkiem Maciejem, środa to dzień Zumby, w czwartek przyjeżdża do nas Ciocia Kasia z Smykoterapią, a w piątek będzie Pracownia Wolnego Wyboru!

Jeśli macie ochotę, zapraszamy, żeby do nas dołączyć.

Popołudnie to czas obiadów i odpoczynku.

/Jednak o godzinie 14:00 trwa już angielski, jemy podwieczorek i ruszamy do Sali Zabaw na co serdecznie Was zapraszamy!

/Chcesz porozmawiać z dyrektorem? Jak najbardziej - Joanna Książkiewicz jest dostępna dla Ciebie w tym czasie. Zadzwoń i umów się na rozmowę:  505 691 294 lub przyjdź do nas!Sobota 14 | 03


To dzień, którym UL jest tylko dla Państwa!
Czeka Was miło zorganizowany czas, gdzie będziecie Państwo mieli możliwość swobodnej rozmowy z Dyrektorem oraz obejrzenia całego Przedszkola. Dla Dzieci przygotowaliśmy aktywności, w które z pewnością chętnie się zaangażują.

Plan drzwi:

10:00 – 11:00 Przewidujemy tutaj godzinę „adaptacji”. Twoje Dziecko będzie mogło się zapoznać z przestrzenią Sali Zabaw w trakcie zabaw z chustą Klanzy oraz malowania kotów, motyli i tygrysów na twarzy. W tym czasie Dyrektor metodyczna ULa opowie Ci o naszym Przedszkolu, naszym podejściu do Dziecka oraz o relacjach jakie tworzymy. Dowiesz się jakie metody nauczania stosujemy oraz skąd czerpiemy inspiracje.

11:00 – 11:30 To czas na przekąskę w formie samodzielnie przygotowywanych przez Twoje Dziecko kanapek wiosennych. Świeże ogórki, pomidory, sałata i papryka na chlebie to jedna z naszych ulubionych mieszanek.

11:30 – 13:00 W tym czasie zobaczysz jak Twoje Dziecko funkcjonuje w ULu podczas zabaw kreatywnych.


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej: