Joanna Książkiewicz

joanna.ksiazkiewicz@nickel.com.pl

TRZY ZDANIA
O TOBIE?

W pracy z dziećmi zachwyca mnie ich spontaniczność i nieprzewidywalność. Codziennie przeżywam inną przygodę, doświadczam różnych emocji i dowiaduję się nowych rzeczy o sobie. Pracując w takiej atmosferze nigdy się nie nudzę. Już od ponad 6 lat dzieci skutecznie zarażają mnie swoją radością i codziennie z uśmiechem na twarzy wędruję do pracy.

Ilona Starościak

Nauczycielka Pszczół
ilona.starosciak@nickel.com.pl

Katarzyna Lewicka

Nauczycielka Puchatków
katarzyna.lewicka@nickel.com.pl

Od zawsze pragnęłam pracować z dziećmi, teraz spełniam się zawodowo. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, dlatego największą radość sprawia mi widok szczęśliwej i uśmiechniętej twarzy dziecka. Dzieci uczą mnie szczerości i radości życia. Każdy dzień jest inny i przynosi wiele niespodzianek. Staram się wprowadzać ciepłą i rodzinną atmosferę, aby dzieci czuły się swobodnie i poprzez zabawę mogły pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Jestem absolwentką studiów ogrodniczych, pedagogicznych oraz logopedycznych. W Ulu opiekuję się naszymi najmłodszymi dziećmi. Staram się przede wszystkim dać im poczucie bezpieczeństwa, aby mogły czuć się swobodnie. Codziennie wspólnie odkrywamy świat, rozwijamy wyobraźnię, uczymy się nowych umiejętności oraz wzajemnie zarażamy pozytywną energią. Szczerość i radość życia u dzieci jest największym atutem tej pracy.
W wolnych chwilach najchętniej chodzę na długie spacery po lesie, jeżdżę na rowerze lub oddaję się mojej pasji ogrodniczej.

Barbara Szkalska

Nauczycielka Zerówki
barbara.szkalska@nickel.com.pl

Angelika Skowrońska

Nauczycielka Borówek
angelika.skowronska@nickel.com.pl

Od najmłodszych lat zawsze lepiej dogadywałam się z dziećmi niż z dorosłymi. Tak zostało do tej pory.  Z roku na rok wkraczając w dorosłe życie utwierdzałam się w przekonaniu, że praca z dzieckiem jest tym, co chcę robić w życiu.
Moją pasją jest praca z dziećmi, książki i podróże nad polskie morze.

Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam pracę z dziećmi, daje mi ona wielką radość i satysfakcję. Fascynuje mnie ich kreatywność i to że cały czas mogę nauczyć się od nich czegoś nowego. Z dumą patrzę na postępy moich przedszkolaków i pragnę dbać aby wyrosły na szczęśliwych i kompetentnych dorosłych. Z wykształcenia jestem pedagogiem, a swoją wiedzę nieustannie pogłębiam przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Barbara Krajka

Nauczycielka Zerówki
barbara.krajka@nickel.com.pl

Ewa Frąckowiak

Nauczycielka Puchatków
ewa.frackowiak@nickel.com.pl

Ukończyłam pedagogikę ogólną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie pragnąc pracować z dziećmi w wieku przedszkolnym ksztalcilam się dalej na studiach podyplomowych. Pasja i zainteresowanie skierowała moją drogę edukacji również w kierunku logopedii. Prywatnie jestem mamą trzyletniej Zosi i półtora rocznego Ignasia. W chwilach wolnych od pracy można spotkać mnie na wycieczce rowerowej, w parku, albo w....kuchni, gdzie wspólnie z pociechami kształcimy swoje zmysły kulinarne. W przedszkolu dbam o wszechstronny rozwój pięcioletnich Trzmieli, tak aby mogły one w trakcie zabawy, pracy i nauki zdobywać i ćwiczyć nowe kompetencje.

Dzieci są największym skarbem na świecie – to moje motto. W życiu prywatnym jestem mamą dwójki dzieci, to one są moją inspiracją. W pracy staram się mieć dużo empatii – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje dzieci. Zależy mi na tym, by miały one do mnie zaufanie, czuły się bezpiecznie. Wówczas będą z radością odkrywać świat i rozwijać swoje umiejętności, a to mój najważniejszy cel.
W wolnych chwilach  czytam książki, oglądam ciekawe filmy, buszuję w internecie lub chodzę się do teatru.

Anna Bajon

Nauczycielka Trzmieli, Marketing
anna.bajon@nickel.com.pl

Paula Dutkiewicz

Nauczycielka Trzmieli

paula.dutkiewicz@nickel.com.pl

Ul jest miejscem pełnym  możliwości, a ja w taki sposób staram się patrzeć na codzienność – jestem więc w odpowiednim miejscu. Praca z dziećmi okazała się być wspaniałym wyzwaniem, które jest dla mnie źródłem nieustannego rozwoju. Dzięki tej mobilizacji zostałam trenerem FamilyLab oraz kształcę się w kierunku terapeuty dziecięcego. W przedszkolu prowadzę seminaria inspirujące FamilyLab, zajmuję się marketingiem placówki oraz grupą Borówek!

Praca z dziećmi to dla mnie radość i ogromne wyzwanie jednocześnie. Lubię tworzyć zajęcia z myślą o mojej grupie, a czas spędzany w ULu wypełniam pozytywnym nastawieniem. Ukończyłam studia wyższe ze specjalizacją terapii pedagogicznej. Fascynuje mnie arteterapia, którą uważam za źródło wspaniałych doświadczeń dla dziecka, poruszających szeroki wachlarz jego wrodzonych kompetencji. W ULu spełniam się w roli Nauczyciela grupy Trzmieli, dzieci już wkrótce pięcioletnich. Wolne chwile spędzam w ogrodzie, gdzie odnajduję swoją własną przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

Roksana Komolka

Nauczycielka Pszczół