Klub Malucha jest aktualnie nieczynny.

O ewentualnej reaktywacji dowiecie się Państwo tutaj lub na stronie na Facebooku.

Do Klubu Malucha zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami – to unikalna okazja, by dowiedzieć się o swoim dziecku czegoś więcej i być z nim we wspólnej, inspirującej i budującej relacje zabawie. W Uliku podmiotowość dziecka jest dla nas najważniejsza. Wierzymy, że dzieci, które wzrastają w atmosferze szacunku dla ich ciekawości i wyborów, lepiej radzą sobie z wyzwaniami i są szczęśliwsze.

DLA KOGO?

Ulik zaprasza dzieci z grupy wiekowej:

12-36 miesięcy

Dzieci wraz z rodzicami/opiekunami zapraszamy na niezwykłe spotkanie z zabawą, kompetencjami, edukacyjną przestrzenią i mądrymi pedagogami.

KIEDY?

Obecnie zajęcia odbywają się we wtorki, trwają od 15:30 do 16:30.

JAK TO ROBIMY?

Zapewniamy dzieciom dwa elementy, które są podstawą ich rozwoju: obecność dorosłego i ciekawe inspirujące otoczenie. Takie połączenie pobudza umysł i pozwala pielęgnować przekonanie: umiem, wiem, potrafię, mogę. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało kompetencje, aby osiągnąć sukces edukacyjny, a w przyszłości – we wszystkich innych obszarach życia.
Skupiamy się zarówno na dziecku, aby poprzez zabawę z przedmiotami, instalacjami, pomocami wspierać jego naturalne potrzeby, jak i rodzicu, podpowiadając:

• jak przygotować malucha do pójścia do przedszkola
  • jak odczytywać sygnały, które dzieci wysyłają do dorosłych
  • jak sprawić, by nasze pociechy były pewne siebie.

Więcej o podstawowych założeniach.

PRZEBIEG ZAJĘĆ

W Ulu każda pracownia dedykowana jest innym aktywnościom. Ulikowe maluchy będą miały okazję w trakcie zajęć poznać różne sale, bo nie siedzimy w jednym miejscu!
Każde spotkanie składa się ze stałych, powtarzalnych elementów oraz z nowych, inspirujących propozycji.

Bycie razem:

• czas na swobodną zabawę z rówieśnikami
  • wspólne jedzenie drugiego śniadania
  • rozmowy rodziców z pedagogami oraz wymiana doświadczeń.

Kreatywność:

• działania twórcze z wykorzystaniem różnorodnych technik, praca na dużych formatach, wspieranie kreatywności i małej motoryki
  • zabawy rytmiczno-muzyczne
  • warsztaty kulinarne.

Ruch i motoryka:

• ćwiczenie dużej motoryki na materacach, konstrukcjach do wspinania, równoważniach, poduszkach, klockach piankowych, konstrukcjach ruchowych
  • wspólne turlanie się, gonitwy, zabawy z piłkami, chustą animacyjną, pacynkami, klockami bambusowymi.

KOSZTY

Pierwsze zajęcia pokazowe gratis.

Koszt zajęć w Uliku to 20zł za spotkanie.

Do zobaczenia na zajęciach!