DRZWI OTWARTE
W ULU

wtorek 7|03 sobota 18|03

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się Drzwi Otwarte w ULu.
Zapisz dziecko na Drzwi Otwarte!

Zadzwoń: Anna Bajon | 508 618 027
Napisz: biuro@ulprzedszkole.pl

wtorek 7|03 9:30 – 11:30 oraz 16:00 – 17:30

Zapraszamy do udziału w Pracowni Wolnego Wyboru, naszych cotygodniowych zajęć, które Dzieci uwielbiają. Będziecie Państwo mieli możliwość obejrzenia naszej przestrzeni oraz spędzenia czasu w naszej codziennej atmosferze.

Gdyby godziny poranne były dla Państw niedostępne, zapraszamy w godzinach od 16:00 do 17:30. Będzie wtedy również możliwość rozmowy z Joanną Książkiewicz, Dyrektorem Przedszkola.

W przypadku planowanych odwiedzin w tych godzinach, uprzejmie prosimy o kontakt.
Do zobaczenia!

sobota 18|03 10:00 – 13:00

To dzień, którym UL jest tylko dla Państwa!
Czeka Was miło zorganizowany czas, gdzie będziecie Państwo mieli możliwość swobodnej rozmowy z Dyrektorem oraz obejrzenia całego Przedszkola. Dla Dzieci przygotowaliśmy aktywności, w które z pewnością chętnie się zaangażują.

Plan drzwi:

10:00 – 11:00 Przewidujemy tutaj godzinę „adaptacji”. Twoje Dziecko będzie mogło się zapoznać z przestrzenią Sali Zabaw w trakcie zabaw z chustą Klanzy oraz malowania kotów, motyli i tygrysów na twarzy. W tym czasie Dyrektor metodyczna ULa opowie Ci o naszym Przedszkolu, naszym podejściu do Dziecka oraz o relacjach jakie tworzymy. Dowiesz się jakie metody nauczania stosujemy oraz skąd czerpiemy inspiracje.

11:00 – 11:30 To czas na przekąskę w formie samodzielnie przygotowywanych przez Twoje Dziecko kanapek wiosennych. Świeże ogórki, pomidory, sałata i papryka na chlebie to jedna z naszych ulubionych mieszanek.

11:30 – 13:00 W tym czasie zobaczysz jak Twoje Dziecko funkcjonuje w ULu podczas zabaw kreatywnych.

12:00 – 14:00 Seminarium inspirujące dla Rodziców prowadzone przez trenerkę Family Labu – Tamarę Kasprzyk wprowadzające w tajniki pedagogiki Jaspera Juula, a co za tym idzie w bliski naszej koncepcji styl wychowania. Seminarium rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrawa około 2 godziny. W trakcie jego trwania zapewnimy opiekę dla dzieci.

Koszt udziału w seminarium to 40zł/osobę lub 70zł/para.

Do zobaczenia!